ÖVRIGT / Diverse / Skrin 9478128
nr 947 8128
Skrin
med handtag, Kina, lackarbete, höjd: 18 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 mars 2015
kl 18:11:23
100 kr
Skrin
Kondition: slitage, skador
nr 947 8128
Skrin
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 150 kr |
måndag 9 mars 2015 |